خانه

Shenzhen SunFiD New Energy Co.,Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

Shenzhen SunFiD New Energy Co., Ltd.یک تولید کننده حرفه ای سیستم ذخیره انرژی خورشیدی و نور رشد گیاه LED است که بر روی زمینه انرژی های تجدید پذیر، پاک، پایدار و کشاورزی مدرن تمرکز دارد.سلف شرکت فناوری الکترونیک شنژن KOEOK، آموزشی ویبولیتین است. از طریق تلاش مستمر گروهی از کارشناسان مجرب، ما می توانیم محصولات قابل اعتماد، راه حل یکپارچه و خدمات کلید در دست را برای شما ارائه دهیم!در همین حال، ما متعهد به مشارکت در تسریع صفر خالص ملی و ایمنی مواد غذایی و جاه طلبی های بی طرف کربن در سایر بازارهای جهانی هستیم.

 

محصولات اصلی ما:پنل PV، BESS (سیستم ذخیره انرژی باتری)، همه در یک ESS (همه در یک سیستم ذخیره انرژی)، ESS یکپارچه I & C (سیستم ذخیره انرژی یکپارچه صنعتی و تجاری)، سیستم برق خورشیدی، اینورتر خارج از شبکه و نیروگاه LED رشد نور و کنترلبا گروهی مجرب از کارشناسان و سال ها تجربه، راه حل یک توقف و خدمات کلید در دست در اینجا در دسترس خواهد بود تا ارزش بیشتری برای شما ایجاد کند تا با هم برنده شوید!

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به قدرت خود برای بحران جهانی انتشار خالص صفر و کربن خنثی، کنترل آب و هوا و ایمنی مواد غذایی کمک کنیم.

 

چشم انداز ما:برای تبدیل شدن به رهبر در صنعت انرژی های تجدیدپذیر و کشاورزی مدرن، حفظ امنیت غذایی، کاهش انتشار کربن و پایداری انرژی پاک از طریق نوآوری و خدمات کلید در دست با استفاده از فناوری های پیشرفته.

 

ماموریت ما:برای ارائه محصولات با تکنولوژی بالا، راه حل یکپارچه و خدمات اجتماعی استثنایی سریع که فراتر از انتظارات مشتریان محترم است.

 

ارزش های ما:ادغام، ایجاد و نوآوری در تمام جنبه های کسب و کار ما.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Shenzhen SunFiD New Energy Co., Ltd.، تولید کننده حرفه ای سیستم های ذخیره سازی نور و انرژی گیاهی LED، تمرکز بر زمینه انرژی های تجدید پذیر، پاک، پایدار و کشاورزی مدرن است.

 

محصولات اصلی ما:پنل PV، BESS (سیستم ذخیره انرژی باتری)، همه در یک ESS (همه در یک سیستم ذخیره انرژی)، ESS یکپارچه I & C (سیستم ذخیره انرژی یکپارچه صنعتی و تجاری)، سیستم برق خورشیدی، اینورتر خارج از شبکه و نیروگاه LED رشد نور و کنترل

Shenzhen SunFiD New Energy Co.,Ltd
1
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : SUNFiD

تعداد کارمندان : 300~500

فروش سالانه : 20000000-30000000

سال تاسیس : 2012

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%